Inspirace

Challenge #nebrčkuj - STUDENTA

14. srpna 2018 v 14:42 | Šárka
Náhodou jsem narazila na skvělý článek na STUDENTA. Jedná se o srpnovou challenge, při které celý srpen nesmíš používat, kupovat, přijímat jakákoliv brčka. Ať už budeš mít možnost dostat ho ke kafi, tříšti nebo jinak, nesmíš ho přijmout. Ani když budeš plánovat super letní grilovačku, tak brčka nesmíš koupit. A k čemu je to vlastně dobré?

Výsledek obrázku pro brčka Výsledek obrázku pro brčka v moři

Odmala mě mamka učila třídit odpad. Stále to dodržujeme a třídíme, ale zřejmě ani to nestačí pokud chceme aspoň malinko pomoci světu od přebytečného odpadu. Co můžeme udělat víc? Co třeba omezit používání brček? Takový skvělý nápad měla právě stránka STUDENTA. I tak malá věcička se může najít v žalůdcích několika mořských živočichů. A věděli byste proč zrovna brčko? Proč třeba nepřestat s nakupováním PET lahví? Představte si, že brčka jsou nejčastějším plastovým předmětem nacházející se na plážích. To je síla.

Nechci tu nesmyslně kopírovat článek od zmiňující stránky, ale chci tyhle informace sdílet dál. Šířit je kam až to jde, protože to neděláme jen pro nás - lidi, ale i pro obrovské množství živočichů žijících na světě.

Challenge #nebrčkuj sice započala již na samém začátku srpna, ale to nevadí. Nikdy není pozdě začít. Já do této challenge jdu a co vy?

Doporučuju článek od Studenta

Výhody akné

27. července 2018 v 11:19 | Šárka
Hola hej přátelé! Dnes mám "překvapivě" dobrou náladu, tak proč si neudělat ze sebe srandu, že? Představuji vám článek hovořící o výhodách akné. Pojďme se vrátit do puberty (ups, já v ní jsem stále) a zavzpomínejme na největší tragééédii v dějinách lidstva - pupínky. Já sama trpím těmito nehezkými výrůstky již několik let (ani to nepočítám) a popravdě už je ani nevnímám, zkrátka jsou součástí mně. Abyste to nepochopili špatně. O pleť se starám jak nejlíp můžu, ale člověk si prostě jednoho dne uvědomí, že to není až taková trága, aby z toho byl nonstop smutný. Já jsem neustále happy, protože se za svůj obličej nestydím!
Související obrázekVýsledek obrázku pro acne gif

Co do bytu aneb Jak bych si vytůnila bydlení

3. června 2018 v 12:01 | Šárka
Až se stanu milionářkou (berte to prosím s rezervou), budu bydlet v domečku s krásnou zahradou. Jak by vypadal vnitřek? Na to se pojďte podívat do celého článku.
 
 

Reklama