Bla bla bla

5 míst, které chci navštívit

25. srpna 2018 v 23:58 | Šárka
Snad každý má rád cestování. Je to objevování či poznávání nového kousku světa, nové kultury, lidí, jídla,... Dnešní svět je příliš zaneprázdněný. Lidé se ženou za prací, za penězi, rodinou nebo za dokonalým životem, i když by právě rádi cestovali, ale z nějakého důvodu nemohou nebo se jen vzdávají svého snu. Myslím, že každý člověk by rád čas od času vypadl z té nudné denní rutiny. Já ráda cestuju, ať už jen po České republice, nebo v zahraničí. Tyto prázdniny pro mě znamenaly spoustu výletů. Sice jsme se přes hranice nedostali, však o to víc výletů jsme strávili u nás. Někdy toho bylo opravu příliš. Asi bych nemohla být stále na cestách někde v zahraničí, i když je to můj sen už odmalička. Po každém výletu jsem ráda, když dorazíme konečně domů, rozvalím se na gauč a nečinně čučím na telku. Svého domova se jen tak snadno nevzdám. Ale zpět k tématu. Každý by měl jednou za čas vypnout a dopřát si pořádný relax nebo velkolepý adrenalinový zážitek. Zkrátka to, co sám potřebuje a má rád. Proto jsem si vytyčila pět míst ve světě, které bych aspoň jednou za život chtěla navštívit. Pojďte se podívat, na jaké cesty se vypravím.

5 cílů pro zbytek roku 2018

23. srpna 2018 v 18:35 | Šárka
Musím se sebou začít něco dělat. Půlku prázdnin se sotva zvednu z gauče, moje nejdelší cesta míří k lednici a když se podívám do zrcadla, vidím jedno velký hnízdo na hlavě a opuchlé znuděné oči. Dnes 23. 8. 2018 se všechno změní. Převrátím svůj život vzhůru nohama. Dám si 5 cílů, které bez výjimky jeden po druhém splním. Žádný kompromis. Zvládnu to.
Bude to uskupení pěti malých přání, které jsou sice velice malé a téměř bezvýznamné, přesto pro mě znamenají plus.
1. NAUČIT SE POČÍTAT DO DVACETI 10ti CIZÍMI JAZYKY
Jak jednoduché. Haha. To bude prča. Už jsem vám někdy říkala, že jsem fakt dost špatná na cizí jazyky? Určitě jo. Tak si to shrňme. Napočítat do 20ti umím anglicky, německy a napůl rusky, tak už jen sedm a půl jazyka!

2. KAŽDÝ MĚSÍC PŘEČÍST 3 KNIHY
Začnu v září. Jsem takový exemplář, který přečte dvě knížky za rok a to jen díky povinné četbě. Ups. V tomhle jsem hrozná. Už několik let to chci změnit, ale žádný výsledek.
 
 

Reklama