Jaké je to mít beránka na hlavě

21. srpna 2018 v 20:35 | Niky |  Deník
Ano, podle nadpisu jste mohli pochopit, že mám kudrnaté vlasy. Jsou sice hezké, ale někdy až nepraktické. V tomto článku vám vysvětlím, proč bych chtěla mít rovné vlasy.

Výsledek obrázku pro curly hair gifVýsledek obrázku pro curly hair gif
1. Culíky, drdoly
Představte si, že je léto. Vy chcete jít ven a máte dlouhé vlasy. Když si je necháte rozpuštěné budou sice hezky vypadat, ale brzy toho budete litovat. A když si je dáte do culíku? Bude to sice komfortnější, ale všechny malé vlásky vylezou po stranách. A místo krásně vyčesaného culíku budete mít něco jako "sluníčko" na hlavě.

2. Tropické pásmo nebo sprcha
Každý rok jezdím do Itálie a tak už vím, co mé vlasy dělají. Vždy, než tam dorazíme, mám vlasy rovné jako hřebíky, ale potom? Ucítí vodu a je to…. Začnou se kudrnatět, ale nic na ně nezabírá. Žehlička, laky, prostě nic.

3. Mokrý efekt na vlasy

Možná jsem jediná, které se to děje. Nikdy se mi to nepovede. Vždy se zkudrnatí a nejde s tím nic dělat. Většinou trochu lak to zpraví, ale musím být tady v České republice.

Tímto článkem jsem jen chtěla ukázat "rovnovláskám", jaké mají štěstí. Já jsem se s tím už smířila. Prostě jsem od přírody "malej kudrnáč".


A jak jste na tom vy a vaše vlasy? Také si dělají co chtějí?

Související obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama