5 míst, které chci navštívit

25. srpna 2018 v 23:58 | Šárka |  Bla bla bla
Snad každý má rád cestování. Je to objevování či poznávání nového kousku světa, nové kultury, lidí, jídla,... Dnešní svět je příliš zaneprázdněný. Lidé se ženou za prací, za penězi, rodinou nebo za dokonalým životem, i když by právě rádi cestovali, ale z nějakého důvodu nemohou nebo se jen vzdávají svého snu. Myslím, že každý člověk by rád čas od času vypadl z té nudné denní rutiny. Já ráda cestuju, ať už jen po České republice, nebo v zahraničí. Tyto prázdniny pro mě znamenaly spoustu výletů. Sice jsme se přes hranice nedostali, však o to víc výletů jsme strávili u nás. Někdy toho bylo opravu příliš. Asi bych nemohla být stále na cestách někde v zahraničí, i když je to můj sen už odmalička. Po každém výletu jsem ráda, když dorazíme konečně domů, rozvalím se na gauč a nečinně čučím na telku. Svého domova se jen tak snadno nevzdám. Ale zpět k tématu. Každý by měl jednou za čas vypnout a dopřát si pořádný relax nebo velkolepý adrenalinový zážitek. Zkrátka to, co sám potřebuje a má rád. Proto jsem si vytyčila pět míst ve světě, které bych aspoň jednou za život chtěla navštívit. Pojďte se podívat, na jaké cesty se vypravím.


1) ISLAND
co mě láká: gejzíry, termální prameny, vodopády, ledovce, krajina

2) SKOTSKO
co mě láká: jezera, příroda, hrady, jídlo

3) KANADA
co mě láká: národní parky, jezera, krajina

4) ČÍNA
co mě láká: Velká čínská zeď, jídlo, hory, památky

5) SLOVENSKO
co mě láká: hory, krajina, hrady, tradiční vesničky

A co vy a vaše cestovatelská přání?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dívka s inteligentní přezdívkou Dívka s inteligentní přezdívkou | Web | 26. srpna 2018 v 0:47 | Reagovat

Heh, na Island jsem se jednu dobu chtěla odstěhovat (a pořád trochu chci). Začala jsem se kvůli tomu učit islandsky, ale nedotáhla jsem to učení do konce.
Jinak, u mě by bylo vypisování zemi, které chci navštívit, docela těžký, skoro v každým regionu světa chci navštívit aspoň jednu :D

2 Eliss Eliss | Web | 26. srpna 2018 v 20:44 | Reagovat

Snad ti to do budoucna vyjde :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama