Výhody akné

27. července 2018 v 11:19 | Šárka |  Inspirace
Hola hej přátelé! Dnes mám "překvapivě" dobrou náladu, tak proč si neudělat ze sebe srandu, že? Představuji vám článek hovořící o výhodách akné. Pojďme se vrátit do puberty (ups, já v ní jsem stále) a zavzpomínejme na největší tragééédii v dějinách lidstva - pupínky. Já sama trpím těmito nehezkými výrůstky již několik let (ani to nepočítám) a popravdě už je ani nevnímám, zkrátka jsou součástí mně. Abyste to nepochopili špatně. O pleť se starám jak nejlíp můžu, ale člověk si prostě jednoho dne uvědomí, že to není až taková trága, aby z toho byl nonstop smutný. Já jsem neustále happy, protože se za svůj obličej nestydím!
Související obrázekVýsledek obrázku pro acne gif


VÝHODY AKNÉ

1. ODSTRAŠUJÍCÍ PŘÍPAD PRO FRAJÍRKY A PIPKY
Pokud trpíte akném, tak jste si jistě všimli, že se vám někteří lidé vyhýbají dvoumetrovým obloukem. Není toto skvělý pomocník pro odhánění špatných lidí?

2. ZÍSKÁNÍ OPRAVDOVÝCH PŘÁTEL
Tento bod úzce souvisí s prvním případem, ale v opačném směru. Nemyslím to tak, že byste byli přímo magnetem na přátele, ale můžete si být jisti, že ti, co se s vámi s klidem baví, s kým se vždy zasmějete a trávíte společně čas, jsou opravdovými přáteli. Viď, Niky. :)

3. UVĚDOMĚNÍ
Člověk si rázem uvědomí, co bude v životě pokládat za důležité a co ne. O tomhle jsem psala již v úvodu. Časem jsem zjistila, že akné je bubák, který mě nikterak nezastraší, ba naopak mě posune dál. Akné je takovej můj kámoš, který přespává na mém obličeji a já se ho zkrátka nedokážu zbavit. Nakonec se s ním vyrovnám a žiju si dál spokojeným životem… společně s kámošem. :D

Obávám se, že víc než tři výhody nevymyslím, ale věřím, že i tyto tři plusy jsou dostatečné. Takže pokud se trápíš akném, nehroť to, nestresuj se, nesmutni… Dívej, dokázala jsem snad nemožné. Odhalila jsem tři plusy vlastnění akné. Tak si jich sakra važ!

Za každou další výhodu budu já a jistě i ostatní velice rádi. Pochlub se!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BÁRA BÁRA | Web | 29. července 2018 v 8:42 | Reagovat

Myslím, že hodit za hlavu ty stresy s pupínky je první krok k tomu se jich zbavit :-). Já je před léty taky hodně řešila a teď by to nikdo nehádal. A zbavila jsem se jich právě tak, že jsem si jich přestala všímat (škrábat a nípat je). Sem tam se mi pupínek udělá, ale prostě ho ignoruju, pořád si čistím a mažu obličej tak, jak jsem zvyklá.

Pozitivní přístup je ta nejlepší věc! :D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama