The Greatest Showman

29. července 2018 v 20:15 | Niky |  Recenze
Nedávno jsem měla chuť se podívat na muzikál. Hledala jsem, co se dalo. A našla jsem The Greatest Showman (trochu k výběru přispělo i to, že jednu z hlavních rolí hrál i Zac Efron).
Výsledek obrázku pro the greatest showman gifVýsledek obrázku pro the greatest showman gif


Muzikál / Drama / Romantický / Životopisný
USA, 2017, 105 min

Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici. Barnum začíná svou životní cestu vedoucí až k hvězdnému úspěchu s naprosto prázdnou kapsou, za to však s hlavou plnou fantastických nápadů. Díky nim vytvoří a postupně sestaví fascinující show zaplněnou úžasnými žongléry, tanečníky, akrobaty, vousatými zpěvačkami, nejsilnějšími, nejmenšími i nejvyššími muži. Z jeho představení se navzdory mnohým předsudkům stává celosvětová senzace. A Barnum úspěch své show dokáže náležitě podpořit pomocí do té doby nevídané reklamní kampaně, která mu vyslouží označení "princ humbuků" a jeho jméno se stává synonymem pro pořádně nafouknutou propagaci.
(www.csfd.cz)

Tady je pár ukázka:


A jedna z nejhezčích písní:

Tento film jsem si pustila v anglickém znění s českými titulky. Hned ze začátku mi zaujalo, že příběh začínal písní. A musím se přiznat, že byla chytlavá. Asi po půl hodině mi to začalo nudit. Skoro vůbec se tam nemluvilo a jen zpívalo (je to trochu i má chyba, protože jsem si vybrala muzikál :D). Později, když se to začalo komplikovat, mi to bavilo více. Zamilovala jsem si všechny "monstra" (podle mě to jsou výjimečný lidé, ne monstra). Když se blížil konec, tak mi zklamalo, že nejdříve je lidé chtěli zabít, ale pak nikde nebyli. Kam se jako poděli? Oni snad změnili názor? Nevím. A abych dokončila film, tak nesměl chybět happy end.
Je to opravdu hezky udělaný film. Určitě doporučuju těm, kteří mají rádi muzikál nebo věci spojené s cirkusem. Film nebyl špatný, ale mohl být více propracovaný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 benjaminek benjaminek | Web | 29. července 2018 v 22:34 | Reagovat

Tenhle film jsem ještě neviděla a pořád to odkládám, jsem hrozná :D Každopádně, teď mám o to větší chut se na to podívat, tak se mi to snad vydaří :D

2 BÁRA BÁRA | Web | 30. července 2018 v 11:09 | Reagovat

O tomhle filmu teď slyším podruhé během krátké doby a co se vychvaluje, tak právě soundtrack, což je u muzikálu samozřejmě fajn - asi se na to někdy taky kouknu, ilmové muziály mám ráda :). Můj nejoblíbenější je asi Sweeney Todd :D.

To ti závidím, že máš lanovky ráda, mě by to dost usnadnilo pár prekérních situací :-D.

A raft je taky super oddych, vždycky hlavně někam na chvíli vypadnout, i když jen na víkend, je to fajn si chvilku pobýt v přírodě :-). Hlavně že jste si to užili :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama