Těžké období

12. června 2018 v 21:01 | Niky |  Deník
omlouvám se. Po dlouhé době píšu článek. Teď jsou poslední dva týdny do konce roku a přijde mi, že až teď si to učitelé uvědomili. :/
Takže tento týden asi 4 testy a příští 8 testů. Hurá!
Ale konec povídání o škole a vrhneme se na účel tohoto blogu.


Jako každý rok bude končit školní rok. Já nevím jak vy, ale já mám toto období velmi divné. Mám často pocity, že jsem vlastně k ničemu a nic nikdy nedokážu. To je i důvod, že mé poslední známky jsou horší, ale né nějak výrazně. Alespoň tento rok. Asi mi k tomu i napomáhá třída, ve které jsem poslední rok. Každý má svojí skupinku se kterou se baví a pak o ostatních říká, že jsou špatní atd. Dříve jsem takové lidi potkávala jen zřítka, ale teď jsem v takovém kolektivu den co den. Už se vážně těším na prázdniny, rodinu, zahradu, moře, přátele, atd.

A co se v mám životě ještě odehrálo?
Rozhodla jsem se, že začnu znovu hrát na kytaru a ukulele. Můžu doporučit aplikaci yousician. Znovu jsem začala fotit a upravovat fotky. Pustila jsem se do intenzivnější angličtiny a začala jsem si zvykat na bratra, protože to vypadá tak, že bude další roky žít v jednom bytě jako já.

Uvědomuju si, že kolem nás je nějaká příroda a začala pomáhat. Několikrát jdem byla v útulku, zachraňuju malá mláďata u nás ve městě. (Spadlý kos v sudu, ztracená mláďata,.. no je toho hodně.)

To je asi vše. Vím, že je to dneska nezáživné a vlastně o ničem, ale aspoň jsem se mohla někde vypovídat, jelikož mi některé věci pořád trápí.

A jak se máte vy? Co škola? Taky se někdy cítíte jako já?

Vaše Niky ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama