Mých pět NEJfujtajblů

31. května 2018 v 17:11 | Šárka |  Téma týdne
Dnes vám představím mých pět NEJ tak trochu jinak. Abych řekla pravdu, nejsem si vůbec jistá jestli to jsou úplně ty NEJ věci, přesto však myslím, že stojí za přečtení.
  • nejtrapnější zážitek, co se mi kdy stal
  • nejdivnější jídlo, co jsem kdy jedla
  • nejsmradlavější věc, co jsem kdy cítila
  • nejhloupější nápad, co jsem kdy vymyslela
  • nejhorší vlastnost, kterou vlastním
Můj nejtrapnější zážitek se udál řekla bych v osmi letech. Byla jsem na hodině zobcové flétny a zachtělo se mi čůrat. Pokud si dobře pamatuji, přišlo to náhle. Pořád jsem sebou netrpělivě kroutila, křížila si nohy a s potem na čele jsem toužebně zírala na hodiny, které jako by stále zpomalovaly. Nejhorší bylo, že jsem stála a přitom hrála. Navíc jsem se styděla zeptat se pana učitele, jestli si můžu dojít na záchod. Nechápu to, jak jsem mohla? Ano, počůrala jsem se. Učitel si všiml mého nervózního škubání (nebo mých kalhot, na kterých se začala objevovat skvrna?) a řekl, že si klidně můžu dojít na záchod. Naštěstí pak přišla mamka, vzala mi věci a s mým brekotem jsme pospíchaly domů.

Jistě jste pravidelnými čtenáři našeho čerstvě obnoveného blogu, a proto jste jistě četli 20 faktů o adminkách. Zde jste se mohli o mně dozvědět, že jsem jedla housenku. Ano, je to pravda. Sice housenku zařazuji do nejdivnějšího jídla, co jsem kdy jedla, ale má své obrovské plus! Byla výborná. Vždycky jsem chtěla něco tak exotického ochutnat a když se na FOOD FESTIVALU naskytla možnost, neváhala jsem ani chvilku. Africkou housenku jsem koupila za 30 Kč. Fotku můžete vidět výše. Kousla jsem do ní. Nejprve mě zaujala konzistence. Připomínalo mi to tužší mleté maso s trochou šťávičky. Když jsem pohlédla do zbylé části housenky, kterou jsem stále držela, překvapila mě jakási trubička procházející tělíčkem onoho tvorečka. Z celé této zkušenosti s housenkou mám velkou radost. Co já vím, třeba je hmyz naším budoucím zdrojem potravy. :))

Nedokážete si představit, jak smrdí tátovo nohy! Je to nehorázný puch! A víte, co smrdí ještě hůř? Moje nohy. Tohle jsem zdědila po tátovi v maximální možné míře. Navíc s úroky. No, co se dá dělat. Utěšuje mě jen představa, že takhle páchnou nohy všem. A ještě hůř než mně!

Bylo mi přibližně dvanáct let. Jedu si takhle s tátou na kole a najednou mě začnou bolet nožičky. Jelikož táta měl v té době psa, nosil po kapsách vodítko a mě napadl geniální plán. To jsem si aspoň myslela... Řekla jsem tátovi, že bych si tovodítko mohla zaháknout za řidítka a on by mě táhnul. Táta, jakožto snadno manipulativní tvor, s radostí souhlasil. První se to jevilo jako naprosto skvělý nápad, ale nějak se to zvrtlo. Kolo se mi náhle v zatáčce smeklo a já dopadla tvrdě na zem. Dosud mám na koleni nepěknou památku, která mi připomíná, že můj "skvělý" nápad nemusí být vždy tak skvělý.

Neohleduplnost. Příliš často myslím jen na sebe a na nikoho jiného. Vše se dělá podle mě, jak pískám a na ostatní si ani nevzpomenu. Podle mě je to ta nejhorší vlastnost, co mám. :(

Doufám, že se vám mých 5 NEJfujtajblů líbilo a jestli chcete, pochlubte se i vy do komentářů.

Mějte se krásně,
žijte překrásně,
jezte housenky,
měňte si ponožky.
....moc se mi to nerýmuje.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 1. června 2018 v 21:17 | Reagovat

Co jsem slyšela, tak hmyz vážně je budoucností naší stravy, ale zatím se s tím nějak nedovedu smířit. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama